Strefa kibica w Koninie. Nie tylko wynik rozczarował. Problemy techniczne odebrały kibicom drugą połowę [FOTO]

Marcin Maliński
Za nami mecz polskiej reprezentacji z Austrią. Niestety, również tym razem nie udało się pokonać rywali. Oprócz niezadowalającego wyniku, kibice w Koninie byli rozczarowani problemami technicznymi na strefie kibica, które odebrały im większość drugiej połowy.

Dwa rozczarowania podczas jednego meczu

Nie tylko porażka Polski z Austrią przyniosła rozczarowanie mieszkańcom, którzy mecz oglądali na strefie kibica, na Bulwarze Nadwarciańskim w Koninie. Wynik 1:3 i problemy techniczne odebrały wszystkim radość z kibicowania.

Po przerwie pomiędzy połowami nie udało się na czas włączyć telebimu. Kibice oglądali drugą połowę dopiero od 73 minuty. Organizatorzy tłumaczyli to burzą, która przeszła nad Berlinem. Według nich nie tylko w Koninie wystąpiły problemy techniczne.

Mimo wszystko pierwsza połowa była jak najbardziej udana. Kibice byli zadowoleni ze wspólnego oglądania meczu oraz z wyniku - do przerwy było 1:1.

Zobaczcie nasze zdjęcia ze strefy kibica w Koninie, na meczu Polska - Austria!

Strefa kibica w Koninie. Nie tylko wynik rozczarował. Proble...

Lady Pank: rocznica debiutanckiej płyty