Nasza Loteria

żONa - komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju w Konińskim Domu Kultury

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Głośny, francuski przebój teatralny teraz także w Konińskim Domu Kultury 15 września! François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na mera miasta. Doskonały plan zacznie się sypać w festiwalu kłótni i niespodziewanych rewelacji, które bawią do łez, a zarazem dają do myślenia.

żONa - komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju w Konińskim Domu Kultury

Komedia ,,żONa” już wkrótce na deskach Konińskiego Domu Kultury. Na spektakl zapraszamy 15 września. Na scenie zobaczymy: Renatę Dancewicz, Piotra Polka, Justynę Fabisiak, Cezarego Łukaszewicza / Michała Rolnickiego.

François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na mera miasta. Doskonały plan zacznie się sypać w festiwalu kłótni i niespodziewanych rewelacji, które bawią do łez, a zarazem dają do myślenia.

François ma liberalne poglądy i wysokoprocentowe poparcie. Jego żona Carla jest inteligentna i atrakcyjna, a piękna córka Louise to ich oczko w głowie. Obrazek idealny – wizerunkowy wzór sukcesu. Ale… życie to nie plakat wyborczy. Jeden dzień wywróci do góry nogami losy całej rodziny, a w konsekwencji może zrujnować błyskotliwą karierę François. Ktoś wyjawi z dawna skrywaną tajemnicę, inny ogłosi zaskakującą nowinę, a we wszystko wmiesza się główny oponent polityczny – Rachon.

Komedia „żONa” jest od lat wielkim przebojem we Francji. Historia prowokuje do myślenia, a zarazem rozśmiesza do łez! Reżyser Adam Sajnuk umiejętnie wydobywa ironię losu polityka wystawionego na próbę, a czwórka znakomitych aktorów gra brawurowo i improwizuje, kreując wiarygodne postaci tej komedii o hipokryzji, miłości i tolerancji.

Obsada:

Renata Dancewicz

Piotr Polk

Justyna Fabisiak

Cezary Łukaszewicz / Michał Rolnicki

Autor: Jade-Rose Parker

Tłumaczenie: Irma Helt

Reżyseria: Adam Sajnuk

Muzyka: Michał Lamża

Producenci: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina

Produkcja: Tito Productions

żONa
Koniński Dom Kultury
15 września 2023, godz. 17.00 i 19.30

Bilety:https://adria-art.pl/miasta/632/konin

żONa - komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju w Konińskim D...

od 16 lat
Wideo

Gdyńska Arka postawiła się Treflowi Sopot

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto