Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Ruszają zapisy na zajęcia artystyczne od września dla dzieci i młodzieży w Konińskim Domu Kultury!

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Koniński Dom Kultury zaprasza na zajęcia artystyczne prowadzone przez instruktorów KDK w Koninie. Poniżej propozycje zajęć i warsztatów oraz terminy spotkań organizacyjnych, podczas których odbędą się zapisy i podział na grupy wiekowe.

Ruszają zapisy na stałe zajęcia od września dla dzieci i młodzieży w Konińskim Domu Kultury

Od września w Konińskim Domu Kultury rozpoczną się stałe zajęcia artystyczne. Zapraszamy dzieci i młodzież, którzy chcieliby dołączyć do grup tanecznych: FUKS, Body and Soul i CODA oraz do Amatorskiego Klubu Filmowego MUZA.

Amatorski Klub Filmowy MUZA z instruktorami: Zdzisławem Siwikiem i Marcinem Olińskim, zaprasza już 14 i 21 sierpnia o godz. 10.00 na zajęcia otwarte, podczas których będzie można zapisać się do MUZY. Klub zaprasza młodzież od 13. roku życia.

Zespół Tańca CODA z instruktorką Klaudią Cembrowicz, prowadzi w tym roku jedynie nabór uzupełniający do istniejących grup tanecznych: średniozaawansowanej CODA Mini (od rocznika 2016 – 4 miejsca) oraz zaawansowanej CODA Kids (od rocznika 2015 – 3 miejsca). Liczba miejsc jest ograniczona. Najpierw należy zgłosić się poprzez e-mail na adres: [email protected], wpisując imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka oraz numer kontaktowy, a następnie pojawić się na zapisach, które odbędą się w formie castingu 16 sierpnia o 12.00 oraz 22 sierpnia o 17.00 w Konińskim Domu Kultury. Casting będzie trwał około 45 minut, dziecko powinno zabrać ze sobą wodę i skarpetki. Po zajęciach instruktor skontaktuje się z opiekunami dzieci, które zaprosi do zespołu.

Do udziału w zespole breakingowym Body and Soul zaprasza instruktor Grzegorz Ambroziak. Zapisy dla dzieci w wieku 6-9 lat odbędą się 29 i 30 sierpnia w godzinach 17.00-18.00 na holu Konińskiego Domu Kultury. Chęć udziału w zajęciach można zgłosić również na adres e-mail: [email protected] W treści należy wpisać imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica lub opiekuna.

Zapisy będą trwały również w zespole disco dance, którego instruktorem jest Jacek Szczepankiewicz. Zespół Tańca FUKS zaprasza 31 sierpnia oraz 1 września w godzinach 16.00-17.00 do Konińskiego Domu Kultury. Zapisy dotyczą grupy początkującej dla roczników 2015, 2016 i 2017. Wcześniej należy przesłać na adres e-mail: [email protected] chęć udziału w spotkaniu. Prosimy, by podać imię, nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz numer kontaktowy.

Młodych artystów, którzy działają w Atelier KreDKa, zapraszamy na spotkanie z instruktorką Katarzyną Mijakowską 30 i 31 sierpnia w godzinach 16.00-18.00 i potwierdzenie udziału w zajęciach w nowym roku kulturalnym.

Dodajmy, że zajęcia stałe w grupach artystycznych w Konińskim Domu Kultury rozpoczną się w poniedziałek, 4 września.

Ruszają zapisy na zajęcia artystyczne od września dla dzieci...

od 7 lat
Wideo

Pismak przeciwko oszustom, uwaga na Instagram

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto