Ferie Konin 2018 - KDK też ma dla Was propozycje.
Oferta KDK jest skierowana dla dzieciaków i młodzieży od 5 do 15 lat a także dla osób dorosłych, chcących spróbować swoich sił na parkiecie, przy mikrofonie, z instrumentem lub pędzlem w ręku.
Oto szczegółowy plan - Ferie Konin 2018 KDK
12 lutego (poniedziałek)
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.
Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
Muzyka
17.00-20.00 – próba otwarta zespołu muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna, instruktor muzyczny Ireneusz Ryś
19.00-21.45 – próba otwarta Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad libitum, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.
13 lutego (wtorek)
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
14 lutego (środa)
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.
Taniec
10.00-10.45 – Śliski parkiet, taneczny mix; dla dzieci w wieku 6 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
11.00-11.45 – Śliski parkiet, taneczny mix; dla dzieci w wieku 7 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr12, instruktor Mirosław Grzanka
13.30-15.30 – Zespół wokalny seniorów Fantazja; próba otwarta, sala nr 12,
instruktor Mirosław Grzanka
17.00-20.00 – Kapela podwórkowa Z Kopyta; próba otwarta, sala nr 55, kierownik artystyczny Jerzy Maciejewski.
15 lutego (czwartek)
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.00-11-45 – Mikrofon dla każdego; sala nr12, instruktor Mirosław Grzanka.
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr12, instruktor: Mirosław Grzanka
Taniec
10.00-11.45 – Ślizgi parkiet, taniec break dance; dla dzieci w wiek 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
16 lutego (piątek)
Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
19 lutego (poniedziałek)
Taniec
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
12.30-13.30 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty.
Muzyka
17.00-20.00 – AGHARTA, próba otwarta zespołu muzycznego; piwnica artystyczna, instruktor muzyczny zespołu Ireneusz Ryś
19.00-21.45 – Koniński Kameralny Zespół Smyczkowy Ad libitum; próba otwarta, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
20 lutego (wtorek)
Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.
Taniec
12.00-12.50 – SPACE; zajęcia taneczne dla dzieci 7-11 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.50 – SPACE; zajęcia taneczne dla dzieci 12-15 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
12.30-13.30 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
Film
12.00- 13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.
21 lutego (środa)
Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.
Taniec
12.00-12.50 – SPACE; zajęcia dla dzieci 7-11 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.30 – SPACE; zajęcia dla dzieci 12-15 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
10.00-10.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taneczny mix; zajęcia dla dzieci w wieku 6 lat, sala 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
11.00-11.45 – BODY AND SOUL: Ślizgi parkiet, taneczny mix; zajęcia dla dzieci w wieku 7 lat, sala 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
12.30-13.30 – From The Top; Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor: Mirosław Grzanka
17.00-20.00 – Kapela podwórkowa Z Kopyta; próba otwarta zespołu, sala nr 55, kierownik artystyczny Jerzy Maciejewski
Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
13.30-15.30 – Zespół wokalny seniorów Fantazja; próba otwarta zespołu, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
Film
12.00-13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.
22 lutego (czwartek)
Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.
Taniec
12.00-12.50 – Zajęcia taneczne dla dzieci 7-11 lat, sala nr s.15, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.50 – Zajęcia taneczne dla dzieci 12-15 lat, sala nr 15, instruktor Klaudia Dutkiewicz
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
14.00-15.30 – From The Top: Zimowy luzik; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty.
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.
Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.
Film
12.00-13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.
23 lutego (piątek)
Taniec
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
14.00-15.30 – From The Top: Zimowy luzik; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty.
Filip Chajzer o MBTM
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?