Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Konin. Zrób własny wieniec adwentowy i weź udział w konkursie!

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
fot. Marzena Krzesińska
21 listopada, w godz. 16.00 – 19.00 Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Koninie – FARA zapraszają do udziału w warsztatach wykonania WIEŃCA ADWENTOWEGO.

Spis treści

Zrób wieniec adwentowy i weź udział w konkursie!

Poczuj niezwykłą atmosferę świąt na warsztatach międzypokoleniowych wykonania wieńca adwentowego! W otoczeniu zapachów świerku, pod okiem doświadczonej instruktorki, uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własny, unikatowy wieniec. Na dodatek – można go zgłosić do konkursu i wygrać ciekawe nagrody.

Po raz trzeci Centrum Kultury i Sztuki oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Koninie zapraszają na świąteczne warsztaty, podczas których powstaną wieńce adwentowe według tradycji ludowej. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym twórcą, czy to Twój pierwszy raz z florystyką, świetna zabawa i świąteczny nastrój gwarantowane!

Do kogo adresowane są warsztaty?

Warsztaty adresowane są m.in. do rodziców, opiekunów, dziadków, rodzeństwa, dzieci i młodzieży szkolnej, tworzących dwuosobowy zespół. Zgłoszenie obejmuje parę uczestników, np. rodzic/opiekun + dziecko, dziadek/babcia + wnuk/wnuczka, rodzeństwo pełnoletnie + rodzeństwo młodsze.

UWAGA! Ze względu na bezpieczeństwo wykonywania wieńców, do udziału zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

Jak przygotować się do warsztatów? Każda para zobowiązana jest do przyniesienia czterech świeć jednokolorowych (nie podgrzewaczy) i elementów dekoracyjnych upiększających wykonywany wieniec adwentowy. Mogą to być różnego rodzaju suszki, szyszki, gałązki jarzębiny czy głogu. Dekoracja zależy od uczestników

Materiały potrzebne do wykonania wieńca adwentowego tj. koło słomiane – podstawę, świerk i inne rośliny zielone, podstawki do świec, wstążki oraz drut i gorący klej zapewnia organizator.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie odbywa się poprzez STREFĘ ZAJĘĆ – link do zgłoszeń: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/54508 do dwóch grup zajęciowych w godz. 16.00 -17.30; 18.00 – 19.30 (po 8 par w każdej grupie). Koszt – 30 zł od rodziny/pary

Termin: 21 listopada (wtorek), dwie grupy; w godz. 16.00 -17.30; 18.00 – 19.30 Miejsce warsztatów: CKiS w Koninie – Centrum, ul. Okólna 47 a, 62-510 Konin Zgłoś się do konkursu!

Wieńce, które powstaną na warsztatach, można wziąć do domu, ale także – można je zgłosić do konkursu! Podpisane wieńce należy dostarczyć w dniu 1 grudnia 2023 r. (piątek) w godzinach 16.00 – 17.30 do Parafii św. Bartłomieja Apostoła w Koninie, ul. Kościelna 1 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później - 2 grudnia 2023 r. po nabożeństwie, które rozpocznie się o godz. 17.00 w Parafii św. Bartłomieja w Koninie. Szczegóły konkursu na stronie: https://www.ckis.konin.pl/wience-adwentowe-konkurs/

Do udziału w warsztatach i konkursie zapraszają Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Koninie – FARA.

Konin. Zrób własny wieniec adwentowy i weź udział w konkursie!

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Konin. Zrób własny wieniec adwentowy i weź udział w konkursie! - Konin Nasze Miasto

Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto