Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Unijne dotacje dla instalacji OZE. Szkolenie dla wnioskodawców w Dworze Biesiadnym w Koninie

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
fot. pixabay.com/pl/
27 lutego, w najbliższy wtorek, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z naborem wniosków o dofinansowanie dla instalacji OZE w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Szkolenie przeprowadzone zostanie w godz. 10:00-15:00, w Dworze Biesiadnym, przy ul. Jana Pawła II 104 w Koninie.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie zaprasza na spotkanie dot. dofinansowania instalacji OZE

Ruszył nabór wniosków na unijne wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii w Wielkopolsce Wschodniej. W ramach konkursu będzie można pozyskać dofinansowanie m.in. na budowę czy też rozbudowę instalacji służących do wytwarzania energii (elektrycznej, ciepła i chłodu) pochodzącej z OZE wraz z magazynami energii.

Szczegółowe informacje na temat procedury wyboru projektów, dokumentacji konkursowej, kryteriów formalnych, merytorycznych i strategicznych, systemu informatycznego, za pomocą którego beneficjenci mogą składać wnioski, a także podstawowych obowiązków informacyjno – promocyjnych będzie można uzyskać z pierwszej ręki – od ekspertów z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie.

27 lutego, tj. w najbliższy wtorek, w Koninie zaplanowano bowiem szkolenie dla potencjalnych beneficjentów unijnego naboru na wsparcie rozwoju OZE (w ramach działania 10.6 Przybliżenie Wielkopolski Wschodniej do osiągnięcia neutralności klimatycznej, realizowanych w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji z Programu
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027).

Szkolenie przeprowadzone zostanie 27 lutego br., w godz. 10:00-15:00, w Dworze Biesiadnym, ul. Jana Pawła II 104, 62-510 Konin w dwóch odrębnych częściach:

Pierwsza część spotkania, dotyczącego naboru na rozwój energetyki rozproszonej (w godz. 10:00-12:30) skierowana jest m.in. dla przedsiębiorców, przedstawicieli administracji publicznej, instytucji nauki i edukacji czy też organizacji pozarządowych.

Druga część szkolenia, poświęcona naborowi na rozwój energetyki prosumenckiej (projekty parasolowe gmin), odbędzie się w godz. 12:30-15:00 z udziałem przedstawicieli gmin z obszaru Wielkopolski Wschodniej.
Liczba miejsc jest ograniczona. Termin zgłoszeń mija 26 lutego br. o godz. 10:00. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.arrtransformacja.org.pl

Bieżące informacje na naborów wniosków z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej
Transformacji znaleźć można:

www.arrtransformacja.org.plwww.facebook.com/SprawiedliwaTransformacjaWW

www.youtube.com/@SprawiedliwaTransformacjaWW
Szkolenie dofinansowane przez Unię Europejską z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.

Unijne dotacje dla instalacji OZE. Szkolenie dla wnioskodawc...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

O prawie do aborcji w Sejmie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto