IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzgów

GB
W turnieju wystartowało pięć drużyn
W turnieju wystartowało pięć drużyn Fot. Michał Rek
Drużyna LZS Orzeł Osiecza wygrała IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Zawody rozegrano na boisku sportowym w Osieczy Pierwszej.

- Turniej miał charakter międzygminny. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn z gmin Rzgów, Rychwał i Zagórów, które rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów - poinformował nas Michał Rek, organizator turnieju.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna LZS Orzeł Osiecza, pokonując w finale ekipę LKS Zjednoczeni Rychwał 2-0 (25:19;25:22). Tym samym drużyna z Osieczy obroniła tytuł z poprzedniego turnieju i zdobyła Puchar Wójta Gminy Rzgów Andrzeja Grzeszczaka. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa KS Sokół Rzgów. Poza podium znalazły się drużyny LZS Warta Sławsk oraz GKS Zagórów.

LZS Orzeł Osiecza: Bartłomiej Gałecki, Łukasz Gałecki, Łukasz Liebelt, Jakub Liebelt, Andrzej Pechman, Damian Szczepaniak oraz Jakub Miśkiewicz.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Przewodniczącej Rady Gminy Rzgów Ewy Biernackiej, Radnego Gminy Rzgów Michała Reka oraz Przewodniczącego Gminnej Rady Sportu Roberta Frąckowiaka puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów oraz Starostwo Powiatowe w Koninie.

Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza.