Bramkostrzelny debiut Ewy Pajor

Pawel Kloskowski
Ewa Pajor występuje również w Reprezentacji Polski do lat 17.
Medyk Konin po golach w drugiej połowie spotkania Ewy Pajor i Marty Woźniak pokonał na własnym boisku walczący o utrzymanie w Ekstralidze kobiet AZS PSW Biała Podlaska 3:0.

Bohaterką tego spotkania i całej 13. kolejki ligi została Ewa Pajor. Ta 15-letnia zawodniczka w 55. minucie spotkania po raz pierwszy w swojej karierze pojawiła się na placu gry Ekstraligi kobiet. Dwie minuty później wspomniana zawodniczka po zagraniu Anny Gawrońskiej otworzyła wynik spotkania pewnie pokonując Edytę Kanclerz, 33-letnią golkiperkę z Białej Podlaskiej.

Kolejnego gola dla konińskiego Medyka zdobyła dziesięć minut później Marta Woźniak, która wpisała się na listę strzelców bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Ostateczny wynik sobotniego spotkania po akcji prawym skrzydłem Aleksandry Sikory ustaliła Pajor.

Najbliższe spotkanie podopieczne trener Niny Patalon rozegrają w najbliższy weekend kiedy to we Wrocławiu zmierzą się z miejscowym AZS'em w ramach półfinału Pucharu Polski kobiet.

Medyk Konin - AZS PSW Biała Podlaska 3:0