MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Taksówki Bolt już w Koninie. To także możliwość zarobkowa dla mieszkańców. Jak zamówić przejazd?

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Mieszkańcy Konina mogą już korzystać z nowego środka transportu do szybkiego i wygodnego poruszania się po mieście. Od 15 kwietnia dostępne są usługi przewozu taksówkami, zamawianymi przez aplikację Bolt. Na początek i dla ułatwienia zapoznania się z nową usługą, mieszkańcy dostają 50 procent zniżki na 5 pierwszych przejazdów.

Bolt uruchomił nowe miasto i wjechał do Konina

Od 15 kwietnia br. Bolt umożliwił użytkownikom w Koninie proste i wygodne zamawianie przejazdów taksówką za pomocą smartfona. To już 39 miasto w Polsce, w którym dostępne są usługi europejskiej superaplikacji. Dla koninian i koninianek dostępne będą przejazdy w kategorii Bolt (podstawowej). Aby mieszkańcy zaznajomili się z nową formą przemieszczania się po mieście, firma przygotowała promocję: 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów.

Aby zamówić przejazdy, wystarczy zainstalować aplikację Bolt na telefonie, wybrać sposób płatności, a następnie wpisać adres odbioru i docelowy. Płatności za przejazd można dokonać gotówką lub kartą podpiętą w aplikacji.

- W Bolt naszą misją jest aby zachęcić mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, chcemy wesprzeć istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób pomóc miastu w rozwiązaniu problemu ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Dlatego bardzo nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Konina będą mieli dostęp do nowego rozwiązania

- komentuje Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce.

Bolt z sukcesem działa już w regionie, w takich miastach jak m.in. Poznań, Kalisz czy Ostrów Wielkopolski. Przejazdy zamawiane przez aplikację Bolt cieszą się tam dużą popularnością - każdego dnia realizowanych jest tam nawet kilka tysięcy przejazdów.

Wygoda i bezpieczeństwo

Bolt nieustannie podnosi jakość i komfort przejazdów zamawianych przez aplikację firmy. Dlatego aplikacja oferuje liczne rozwiązania bezpieczeństwa, dostępne zarówno dla pasażerów jak i kierowców. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się m.in opcja podzielenia się danymi przejazdu z opcją śledzenia trasy na żywo, przycisk kończący przejazd i przycisk łączący z numerem alarmowym. Bolt jako pierwszy na polskim rynku wprowadził także możliwość nagrywania dźwięku w czasie przejazdu. Nagranie uruchamia użytkownik i jest ono przechowywane na jego telefonie tylko przez 24 godziny.

Nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców w Koninie

Aplikacja oferuje także nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców miasta. Po dopełnieniu formalności i weryfikacji w lokalnym Punkcie Obsługi Kierowców, mogą oni zarejestrować się jako kierowcy w aplikacji Bolt.

Przejazdy taksówkami zamawianymi przez aplikację Bolt są dostępne już w blisko 40 miastach w Polsce. Bolt to europejska super-aplikacja, której misją jest uczynienie mobilności miejskiej bardziej przystępną, bezpieczną i zrównoważoną.

Bolt ma ponad 150 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest przyspieszyć rezygnację z prywatnych aut na rzecz współdzielonej mobilności, oferując lepsze rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

Taksówki Bolt już w Koninie. To także możliwość zarobkowa dl...

od 7 lat
Wideo

Boże Ciało - na czym polega to święto echodnia.eu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto