Remont drogi krajowej w Turku. Od poniedziałku utrudnienia na ruchliwej ulicy

Marcin Maliński
Marcin Maliński
Od poniedziałku w Turku rozpoczną się utrudnienia związane z remontem drogi krajowej nr 72. Wyjazd z jednej z ulic zostanie całkowicie zamknięty.

Remont DK 72. Będą utrudnienia

Miasto Turek poinformowało mieszkańców o remoncie odcinka DK72 (ul. Konińska), który rozpocznie się 18 września w poniedziałek.

Prace remontowe odbywać się będą od świateł zlokalizowanych w Obrzębinie w kierunku ronda im. Romana Dmowskiego w Turku. W ramach prac planowane jest zamknięcie wyjazdu z ul. Krokusowej na drogę krajową nr 72 – ul. Konińską.

Remont prowadzony jest przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu.

ZOBACZ TAKŻE

Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie