Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

OSP Starówka w Koninie podsumowała działalność za rok 2023. Zarządowi jednogłośnie udzielono absolutorium

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
W dniu 9 lutego w budynku remizy OSP Starówka w Koninie podsumowano miniony 2023 rok. Okazją stało się walne zebranie sprawozdawcze jednostki, jedno z pierwszych tegorocznych w OSP z terenu Konina. Zarządowi jednogłośnie udzielono absolutorium.

OSP Konin z udanym Walnym Zebraniem Sprawozdawczym za rok 2023

9 lutego w piątek w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Konin, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2023. Wydarzenie to okazało się nie tylko podsumowaniem minionego roku, ale także wyjątkową okazją do spotkania się członków OSP oraz zaproszonych gości.

Spotkanie, które odbyło się po raz pierwszy na nowo wyremontowanej sali, zainaugurował Prezes dh Tomasz Rachwał, który serdecznie powitał wszystkich obecnych. Duża frekwencja członków i gości świadczyła o ogromnym zainteresowaniu i zaangażowaniu w życie jednostki.

Podczas Walnego Zebrania nie zabrakło także ważnych momentów, takich jak wręczenie podziękowań sponsorom i darczyńcom, których wsparcie jest nieocenione dla działalności OSP Konin. Prezesi, dyrektorzy i przedstawiciele firm odebrali zasłużone podziękowania i statuetki za ich wkład i zaangażowanie.

Jednym z głównych punktów obrad było jednogłośne przyjęcie wszystkich wymaganych uchwał oraz udzielenie absolutorium zarządowi za działalność w roku 2023. To ogromne wyróżnienie dla całej jednostki i potwierdzenie skuteczności podejmowanych działań.

Nie mogło także zabraknąć wzmianki o zbliżającym się 150-leciu działalności OSP Konin, które będziemy obchodzić w roku 2024. To niezwykła rocznica, która stanowi okazję do refleksji nad przeszłością oraz planowania przyszłości.

OSP Konin, będąca nieodłączną częścią lokalnej społeczności, kontynuuje swoją misję służby i ochrony mieszkańców. Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków oraz wsparciu ze strony społeczności i partnerów, jednostka ta rozwija się i działa na rzecz bezpieczeństwa naszego miasta - mówi Tomasz Rachwał prezes OSP Starówka Konin.

Życzymy wszystkim strażakom, druhnom i druhom tylu samo powrotów, ilu wyjazdów w nowym roku.

OSP Starówka w Koninie podsumowała działalność za rok 2023....

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Węgry w końcu na TAK, Szwecja wstąpi do NATO

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto