Łukasz Kantarowski trzeci w Mistrzostwach Miasta Konina w Pływaniu

GB
Łukasz Kantarowski zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Pływaniu Fot. KMP w Koninie
Sierż. szt. Łukasz Kantarowski zdobył trzecie miejsce podczas Mistrzostw Miasta Konina w Pływaniu.

Koniński funkcjonariusz startował w konkurencji 100 metrów stylem dowolnym w kategorii mężczyzn powyżej 20 lat i uzyskał czas 1:07,56.

To nie pierwsze sportowe osiągnięcie Kantarowskiego. Pięć miesięcy wcześniej zajął pierwsze miejsce w pływaniu na dystansie 50 m stylem grzbietowym mężczyzn, w zawodach o Puchar Komendanta Centrum Szklenia Policji w Legionowie.

Sierż. szt. Łukasz Kantarowski jest policjantem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. W policji pracuje od 12 lat.