Iskra Konin przywiozła 16 medali z Poznania [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Iskra Konin
Iskra Konin Iskra Konin
Iskra Konin przywiozła 16 medali z Poznania - tak wygląda podsumowanie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13 lat. 12 latków reprezentował jedyny zawodnik Iskry - Michał Hatłas, który zdobył 2 złote i 2 srebrne medale.

Iskra Konin przywiozła 16 medali z Poznania

13 latków reprezentowało 4 zawodników w składzie Julia Wróbel, Maciej Tęcza, Olek Szymaniak i Miron Krakowski. Julia zdobyła 4 złote medale, Maciek 3 i 1 srebrny, Olek (w swoim jedynym starcie z uwagi na chorobę) uplasował się na 17 pozycji. Popłynął też Miron. Rywalizację zakończył na miejscach 7, 10, 12 i 15.

Iskra konin popłynęła również w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w składzie Miron Krakowski, Olek Szymaniak, Maciej Tęcza i Julia Wróbel. Zdobyła srebrny medal. Zawodnicy do wrócili do Konina w dobrych humorach ponieważ, oprócz zdobytych medali, wszyscy pobili swoje dotychczasowe rekordy życiowe.