Basket Piła - MKS MOS Konin 91:64

Piotr Czajkowski
Tym razem konińskim seniorom się nie powiodło
Tym razem konińskim seniorom się nie powiodło Fot. Archiwum
Nie powiodło się seniorom MKS MOS Konin w meczu z Basketem Piła. Po pierwszej kwarcie przegrywali 15 punktami. Tę stratę częściowo udało się odrobić w dwóch kolejnych odsłonach, ale czwarta kwarta znów przebiegała pod dyktando miejscowych. Koninianie przegrali 64:91. Najskuteczniejszy w zespole Adam Krzemień zdobył 19 punktów .

Doskonale w swoim ostatnim meczu ligowym spisali się juniorzy. Pokonali MIKST Międzychód 88:48. Na pochwałę zasłużył zwłaszcza Dariusz Gładziszewski, który zdobył 22 punkty w całym meczu ale i pozostali zawodnicy dzielnie mu sekundowali.

Wyraźne zwycięstwo nad MKS Września 80:37 odniósł zespół młodzików młodszych. Rewelacyjnie spisał się kapitan zespołu Daniel Kotwasiński, który sam zdobył przeszło połowę punktów uzyskanych przez MKS. Jego dorobek w tym meczu to aż 53 punkty.

Zawodnicy MKS MOS Konin znaleźli się też na liście graczy którzy będą reprezentować Wielkopolskę w 2012 roku. W kadrze Juniorów znalazł się Michał Miklaszewski (lista rezerwowa). Natomiast w kadrze młodzików znalazło się trzech graczy naszego klubu. W podstawowym składzie znaleźli się Filip Lenartowski oraz Daniel Kotwasiński a na liście rezerwowej jest Michał Hejosz.