MZK Konin 1 Listopada MZK Konin 1 Listopada

MZK Konin 1 Listopada (© Beata Pieczyńska )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

MZK Konin - 1 listopada 2016 - dodatkowe kursy autobusów na trasie Cmentarz Komunalny – Dworzec PKP – Cmentarz ul. Kolska, w godzinach od 8.30 do 18.00.

MZK Konin - 1 listopada 2016 - dodatkowe kursy autobusów

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie uruchamia je już od 29 października do 1 listopada 2016 roku włącznie. Będą one kursowały na trasie Cmentarz Komunalny – Dworzec PKP – Cmentarz ul. Kolska, w godzinach od 8.30 do 18.00 ze średnią częstotliwością - dniach od 29 do 31 października co 15 minut., a we Wszystkich Świętych co 10 minut.

Autobusy linii 59 i 64 w dniu 1-go listopada będą kursowały jak w dni robocze, a pozostałe linie jak w dni świąteczne.

Od godziny 12.00 w dniu 29.10.2016r. do dnia 02.11.2016r. autobus linii 58 w kierunku Brzeźna będzie kursował zmienioną trasą, tj. ulicami: Kolska – Wał Tarejwy – Warszawska – Brzeźno.
Autobus linii nr 71 będzie kursował ulicami: Grunwaldzka, Warszawska, Brzeźno. Powroty bez zmian.

Autobus linii nr 54 w dniu 01.11.2016 r. będzie kursował zmienioną trasą: ul. Leszczynowa, Kamienna, Świętojańska, Wał Tarejwy, Warszawska, Kolska (cmentarz), dalej bez zmian. W kierunku przeciwnym: Zakładowa, Kolska, Wał Tarejwy, Warszawska, Kolska (cmentarz), Świętojańska, dalej bez zmian.

MZK Konin informuje też, że 01.11.2016r. zostaną uruchomione dwa punkty sprzedaży biletów przy Cmentarzu Komunalnym oraz przy ul. Kolskiej.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!


Gdy zbliża się jesień, warto zadbać o swoją odporność. Kilka prostych nawyków pomoże nam zachować barierę ochronną organizmu. Zdrowe odżywianie się i codzienne czynności wzbogacone o kilka trików są kluczem do sukcesu.
Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Adaś (gość)

    Kiedy MZK w Koninie zdecyduje sie na probe uruchomic bezplatne autobusy w dniu 1 listlistopada? Teraz z tych polaczen korzystaja w większości emeryci, którzy i tak nie placa za przejazd. Jak mam z czteroosobowa rodzina jechac autobusem płacąc ponad 8 zlotych w jedna strone to wybieram auto. A chyba chodzi o to zeby mieszkancom Konina ułatwić życie i odciążyć miasto z korków.