ZWYCIĘSKI MKS - Mocni kadeci

JN
MKS Gimnazjum 6 Konin w Wojewódzkiej Lidze Kadetów B pokonał we własnej hali Rawię Rawicz. Najskuteczniejszy strzelec zespołu w tym spotkaniu, Adam Krzemień, zdobył 23 punkty.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu zespołu Grzegorza Zielińskiego. O zwycięstwie zdecydowała III kwarta w której MKS odskoczył na bezpieczny dystans i utrzymał przewagę do końca.
Nietypowy dwumecz zagrali seniorzy MKS PWSZ Konin w III lidze. Jednego dnia w hali MOSiR zagrali dwa mecze z UKKS Leszno. W pierwszym, o godzinie 11.00 przegrali 64:76 (15:27, 19:17, 19:17, 11:15).

Punkty dla MKS w tym meczu zdobyli: Błażej Rabe 27, Dawid Bobrowski 14, Tomasz Szczerba 10, Fryderyk Rybak i Michał Drop po 5, Dariusz Rosołowski 2, Mikołaj Kasprzak 1.
- W tym meczu grało czterech zawodników występujących w Lesznie w II lidze. Z takimi mocnymi rywalami brakuje nam sił na pełne 40 minut - powiedział trener Grzegorz Zieliński.

MKS Gimnazjum 6 Konin - Rawia Rawicz 72:44
Kwarty: 16:11, 21:10, 14:7, 21:16
MKS Gimnazjum 6 Konin: Krzemień 23, Bobrowski 16, Ławniczak 11, Chatłas 9, Juszczak 6, Wacław 4, Rybicki 2, Makowski 1