ZSEU Żychlin gospodarzem powiatowych zawodów w halową piłkę nożną. [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
ZSEU Żychlin
ZSEU Żychlin ZSEU Żychlin
ZSEU Żychlin gospodarzem powiatowych zawodów w halową piłkę nożną. Nietypowy turniej składał się tylko z jednego meczu. Żychlin rywalizował z Liceum Ogólnokształcącym z Kleczewa.

ZSEU Żychlin gospodarzem powiatowych zawodów w halową piłkę nożną.

Spotkanie rozpoczęło się rewelacyjnie dla gospodarzy, którzy po bramkach Szymona Kapeli oraz Arkadiusza Kukulskiego szybko wyszli na prowadzenie 2:0. Goście tuż przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową. Po pierwszej części spotkania Żychlin prowadził 2:1. Po przerwie gospodarze ochoczo zaatakowali rywali zdobywając trzecią bramkę, autorem trafienia został Arkadiusz Kukulski, dla którego był to drugi gol w meczu. Kleczewscy zawodnicy, zdobyli jeszcze gola kontaktowego, ale na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.
Ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy ZSEU Żychlin, którzy pokonali LO w Kleczewie 3:2. Tym samy awansowali do kolejnego etapu rozgrywek, który dziś w hali ,,Rondo” w Koninie.

"ZSEU Żychlin - gospodarzem powiatowych zawodów w halową piłkę nożną" - źródło artykułu - Patryk Kamiński uczeń III klasy Liceum ZSE-U w Żychlinie