W tym roku będą to dwie trasy: "Kalisz Piastowski" Jelczem cabrio oraz Trasa Niepodległości i autobusem SAN H100B.
Trasa "Kalisz Piastowski" rozpoczyna się przy plantach na ulicy Kanonickiej i będzie wiodła ulicami: Parczewskiego, pl. św. Józefa, Kolegialna, Sukiennicza, al. Wolności, pl. Wojciecha Bogusławskiego, Częstochowska, Zawodzie, Nowy Świat, Rogatka, Śródmiejska, Narutowicza i Parczewskiego. Godziny odjazdów: 12.00, 14.00 i 16.00.
Trasa Niepodległości" startuje przy "Stefciowej Ławeczce" na plantach przy ulicy Kanonickiej i będzie prowadziła na ul. Wrocławską do Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej, wraz z wjazdem na teren tej placówki, a następnie na ul. Poligonową, gdzie mieści się jeden ze schronów Przedmościa Kalisz i powrót na ul. Kanonicką.
Godziny odjazdów: 12.15, 14.15 i 16.15.
Kursy zabytkowymi autobusami w Kaliszu odbywać się będą: 26 i 27 maja, 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24 i 30 czerwca, 1, 14, 15, 21, 22, 28 i 29 lipca oraz 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25 i 26 sierpnia.
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected]
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?