Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Stare Miasto

GB
Turniej szachowy w Starym Mieście
Turniej szachowy w Starym Mieście Fot. Urząd Gminy Stare Miasto
Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy odbył się w Starym Mieście. To już XVIII edycja corocznie organizowanego turnieju, który jest adresowany dla wszystkich amatorów tej królewskiej gry. W zawodach wystartowało dziesięciu szachistów.

Rozgrywki odbywały się w systemie szwajcarskim czyli 7 rund po 15 minut dla każdego zawodnika.

Puchar Przewodniczącego Rady Gminy wywalczył Piotr Koziarski, drugie miejsce zajął Andrzej Pomocka, trzecie - Janusz Łukomski. Na czwartym miejscu uplasowała się Dagmara Adamczyk. Najmłodsi uczestnicy to Maja Kosmalska i Jacek Koziarski – obydwoje urodzeni w 2005 roku.

Uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki w postaci sprzętu sportowego.