Turniej Golfa - Kolonia Golina [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Turniej golfa Kolonia Golina
Turniej golfa Kolonia Golina Dariusz Karmowski
Turniej Golfa - Kolonia Golina. Na polu golfowym Wityng w Kolonii Golinie ruch praktycznie cały rok. Zawodnicy rozegrali ostanio IV turniej Konińskiego Klubu Golfowego o mistrzostwo klubu.

Turniej Golfa - Kolonia Golina

Zwycięzcą IV turnieju Konińskiego Klubu Golfowego o mistrzostwo klubu w kategorii brutto z wynikiem 62 uderzeń został Piotr Zbyszewski. II miejsce zajął Dariusz Karmowski - 73 uderzenia, III miejsce - Andrzej Kozłowski - 74 uderzenia

Turniej golfa Kolonia Golina - oto wyniki w kategorii netto
Zwyciężył - Mirosław Charczenko, II miejsce zajął Czarnecki Waldemar, III - Majewski Roman. W turnieju wzięło udział 12 zawodników z Gdańska, Torunia, Łodzi i Konina

Miłośników golfa, golfiści serdecznie zapraszają do Kolonii Golina na pole golfowe Wityng w każdą środę w godz. 15.00-16.00. Koniński Klub Golfowy organizuje bezpłatną lekcje golfa z instruktorem.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również