Sukces Football Academy Fair-Play Złotów

Karol Potapowicz
Sukces Football Academy Fair-Play Złotów FAFP
Sukces Football Academy Fair-Play Złotów. Drużyna UKS Football Academy Fair-Play Złotów U-8 zajęła piąte miejsce w finale wojewódzkim turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Do Grodziska Wielkopolskiego wybrali się po wygraniu eliminacji Powiatu złotowskiego. W finale wystąpiło 20 najlepszych drużyn z całego województwa. W turnieju grali mecze z UKS Orlęta Ślesin – Fair-Play Złotów 1:10, SP 5 Turek – Fair Play Złotów 1:8, SP Krobia – Fair –Play Złotów 0:5 oraz przegraliśmy jeden z Sp 1 Międzychód 5:1 drużyną, która wygrała cały turniej i zdobyła Mistrza wielkopolski. Mecze trwały aż 20 min każdy!!! Na turnieju złotowską drużynę odwiedził znany już nam trener reprezentacji Polski U-21 Marcin Dorna, który ogromnie kibicował złotowskiej akademii i trzymał za nią kciuki. Turniej pod każdym względem zorganizowany był perfekcyjnie. Wspaniała oprawa, wywiady do telewizji, spotkania z maskotka turnieju Kubusiem, przepyszny obiad i kąpiel w sokach Tymbarku!!! Ponad to każdy z chłopców otrzymał od organizatorów koszulkę sportową z logiem turnieju, paczkę ze słodyczami i gadżetami sportowymi oraz upragnione medale do swojej kolekcji.

Skład złotowskiej drużyny: Blechinger Fabian, Polski Marcel, Brzeziński Jakub, Kuśmirek Radosław, Westphal Jakub, Majerski Jaś, Borowicz Jakub, Ciepłuch Dominik, Prabucki Jakub, Ratajski Krzyś
Ogromne podziękowania od trenera należą się rodzicom, którzy udali się w tak długa drogę by dopingować i wspierać swoich podopiecznych!!!