18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Strażacy z Konina na trzecim miejscu Mistrzostw Wielkopolski Strażaków PSP w pływaniu

OBAR
Strażacy z Konina zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Strażaków PSP w pływaniu Fot. KM PSP w Koninie
Konińscy strażacy zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Strażaków PSP w pływaniu. Zawody zostały rozegrane na pływalni przy ul. Szymanowskiego w Koninie.

W mistrzostwach wzięło udział 140 strażaków z 25 komend w Wielkopolsce. Zawodnicy rywalizowali w pływaniu stylem motylkowym, klasycznym i dowolnym. Na koniec wzięli udział w sztafecie.

Pierwsze miejsce zajęli strażacy z Poznania. Tuż za nimi na podium znaleźli się strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego. W indywidualnych zmaganiach pierwsze miejsce w stylu dowolnym i drugie w stylu motylkowym zajął Rafał Dolny z PSP w Koninie. Natomiast trzecie miejsce na dystansie 100 metrów stylem dowolnym zajął Jacek Zajączkowski z Konina.