Sparingi Sokoła Kleczew

Piotr Czajkowski
Sokół Kleczew zmierzył się w Jarocinie z Calisią Kalisz, remisując 0:0.

Co prawda w pierwszej połowie Tomasz Roszyk musiał wyciągać piłkę z siatki, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego. Po zmianie stron przewaga należała do Sokoła, ale kleczewianie nie potrafili jej udokumentować bramką, choć doskonałą okazję miał Wojciech Oczkowski.

Natomiast w Poznaniu Sokół zmierzył się z Gromem Plewiska, wygrywając 2:1. Pierwsi gola zdobyli kleczewianie a konkretnie Sebastian Śmiałek z rzutu karnego. Sokół cieszył się prowadzeniem tylko kilka minut. Jednak w drugiej połowie zwycięską bramkę zdobył znów Śmiałek i to ponownie z karnego. A okazji na podwyższenie wyniku było znacznie więcej.