Puchar Polski juniorów młodszych w szabli

Piotr Czajkowski
Na podium stanęło pięciu zawodników KKSz
Na podium stanęło pięciu zawodników KKSz Fot. KKSz Konin
Niezbyt gościnni okazali się koninianie podczas turnieju Pucharu Polski juniorów młodszych w szabli. W rywalizacji chłopców zawodnicy KKSz zajęli niemal całe podium.

W pojedynku o pierwsze miejsce Kewin Chochorowski pokonał Kamila Goździka 15:14. Na podium koninianie wpuścili tylko jednego zawodnika z innego klubu. Trzecie miejsce obok Sebastiana Korczakowskiego zajął Mateusz Kowaliło z TMS Sosnowiec.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Gabriela Drygała, po finałowej wygranej 15:13 z Karoliną Cieślar z TMS Sosnowiec. Trzecia była Martyna Trzmielewska. Natomiast Mateusz Górski po przegranym półfinale 10:15 z Marcinem Koniuszem zajął trzecie miejsce w turnieju Pucharu Polski w szabli seniorów w Łodzi. PC