Prezenty bożonarodzeniowe na ostatnią chwilę

OPRAC.: Krzysztof Nowak
Prezenty Bożonarodzeniowe
Prezenty Bożonarodzeniowe Krzysztof Nowak
Prezenty bożonarodzeniowe na ostatnią chwilę? To się często zdarza. Czasem z braku pomysłu albo najzwyczajniej braku czasu kupujemy przysłowiowe "coś", bez głębszej analizy, bez zastanowienia...

**Prezenty bożonarodzeniowe na ostatnią chwilę nie zawsze trafiają w gust obdarowanych. Mając paragon próbujemy je oddać tam gdzie zostały zakupione. Jednak doczepianie paragonu do niespodzianki nie jest w zwyczaju. Dlatego niechciane prezenty nie zawsze wracają do sklepu.

Nie mając pomysłu na niezobowiązujący prezent można podarować drobnostkę, którą np. wykonamy sami. Nawet malutki aniołek samodzielnie wykonany może sprawić większą radość bliskiej osobie niż ten bez zastanowienia kupiony w sklepie.
Warto pomyśleć o tym, w co pakujemy prezent. Na pewno nie źle będzie wyglądał w reklamówce, a zachwyci gdy owiniemy go w szary papier i przewiążemy rafią.

- Pamiętajmy jednak by obdarowywać innych takimi prezentami i tak zapakowanymi, jakie sami chcielibyśmy otrzymywać, niezależnie od naszej kieszeni - przypomina Tomasz Izdebski, z Akademii Życia, poruszając temat na naszym portalu.
- Książkę kupujmy tylko tej osobie, którą dobrze znamy, o której dużo wiemy, by trafić np. w ulubionego autora. Jeśli naprawdę nie mamy pomysłu, kupmy bliskim przysłowiowe skarpetki, które na pewno zostaną użyte - dodaje.

Od października zmiany przy wjeździe do Wielkiej Brytanii

Wideo

Dodaj ogłoszenie