Półmaraton PHILIPS Piła: zobacz szczegółowe wyniki tej imprezy. Jeśli startowałeś sprawdź jak wypadłeś na tle innych

Wiesław Szmagaj
Prezentujemy szczegółowe wyniki 28. Półmaratonu PHILIPS Piła.

Tegoroczny Półmaraton PHILIPS Piła ukończyło 3826 osób (kolejny rekord pilskiego biegu), w tym 1018 kobiet. Pierwszy linię mety minął Kenijczyk Silas Mwtich (01:03:45), a drugi był jego rodak Hilary Kiptum Kimaiyo (01:03:51). Trzecie miejsce zajął Szymon Kulka (01:05:13), który został mistrzem Polski w półmaratonie.
Wśród kobiet najlepsza była Kenijka Agnes Chebet (01:14:00). Mistrzynią naszego kraju została Paulina Kaczyńska (01:14:28).
Poniżej prezentujemy linki do szczegółowych wyników.

W galerii prezentujemy kilkadziesiąt zdjęć z biegu. Pełna fotorelacja pod poniższym linkiem.