PIŁKA RĘCZNA - Start Konin. Komplet punktów

Jerzy Nowak
Nowy sezon seniorzy Startu rozpoczęli od wygranej we własnej hali
Nowy sezon seniorzy Startu rozpoczęli od wygranej we własnej hali fot. Jerzy Nowak
Przed pierwszym meczem nowego sezonu Start Konin zaprezentował wszystkie swoje zespoły, które zagrają w rozgrywkach ligowych. Na parkiet hali Rondo wyszło 74 zawodników.

Start rozpoczął rywalizacje w III lidze z Promieniem Kowalewo od prowadzenia 1:0 po bramce Tomasza Garbarczyka, a w 10 min. było już 8:3 Bardzo skuteczny był w tym fragmencie meczu leworęczny Adam Kujawiński, który zdobył 3, a Tomasz Garbarczyk 4 bramki. Świetnie i skutecznie w bramce grał Tomasz Koszara.

Od pierwszej minuty II połowy Start miał przewagę. Bramki kolejno zdobywali Dawid Siekacz, Adam Kujawiński i Mariusz Czerniejewski. Dobrze funkcjonowała obrona, a w bramce skutecznie bronił Marek Salzman. Dzięki temu w 46 min. Start prowadził 10 bramkami i trener Łukasz Cieślak wprowadził do gry wszystkich zawodników. Ostatnie 15 minut dobrze w bramce grał Artur Domiński.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?