Patriotyczny turniej golfowy w Golinie Kolonii

GB
Uczestnicy Turnieju Niepodległościowego w Golinie Kolonii
Uczestnicy Turnieju Niepodległościowego w Golinie Kolonii Fot. Koniński Klub Golfowy
Trzynastu zawodników z Konina, Turku i Złotowa nad Gopłem wystartowało w tradycyjnym Turnieju Niepodległościowym o Puchar Burmistrza Goliny, Tadeusza Nowickiego. Zawody odbyły się na polu golfowym w Golinie Kolonii.

W kategorii netto najlepszy okazał się Marek Domiński uzyskując wynik (53). Na drugim miejscu uplasował się Andrzej Janicki (60). Trzeci był Mirosław Charczenko (60), a czwarty Kazimierz Lipiński (62). Na piątej pozycji uplasował się Zygmunt Tylak (65). Szósty był Dariusz Karmowski (66).

W kategorii brutto pierwsze miejsce zajął Robert Tralewski z wynikiem 61 uderzeń, a na drugim miejscu po zaciętej dogrywce uplasował się Janusz Lipiński (64). Trzeci był wielokrotny mistrz Piotr Zbyszewski (64), czwarty Andrzej Janicki (68), piąty Kazimierz Lipiński (68), a szósty Marek Domiński (71).

Puchary oraz flagi Polski wręczył burmistrz Goliny, Tadeusz Nowicki.

- Golfiści podziękowali burmistrzowi za wieloletnią współpracę w popularyzacji golfa wśród młodzieży i dorosłych. Na turnieju obecny był także prezes OSW Wityng - Dariusz Szatan - informuje Krzysztof Zwoliński, prezes Konińskiego Klubu Golfowego.