Mustangi z Konina z kolejnym zwycięstwem. Obrona do poprawy przed meczem z Kielcami

Marcin Maliński
Krzysztof Nowak
Po raz kolejny Mustangi z Konina pokazali, że potrafią wygrywać. Choć nie obyło się bez nerwów, to udało się wyjść zwycięsko z meczu z IKS GTM Konstancin. Ostatecznie pokonali rywali przewagą 26 punktów. Teraz przyjdzie kolej na nieco mocniejszych rywali.

Mustangi pokonali koszykarzy z Konstancina

Choć pierwsza połowa była wygrana dla Mustangów, to trener konińskiej drużyny nie był zadowolony z jej przebiegu. Jak sam twierdzi, pierwsza część meczu obnażyła pewne niedociągnięcia, które nasi koszykarze muszą koniecznie poprawić przed kolejnymi meczami.

Po drugiej kwarcie Koninianie wygrywali 43:30, a mecz zakończył się wynikiem 87:61.

Jak powiedział trener Mustangów po dzisiejszym meczu, pierwsza połowa nie poszła zgodnie z założeniami.

- Mamy dużo do poprawy. Zostały dwa tygodnie do meczu Kielcami. Musimy dużo poprawić w obronie, w ataku jeszcze dajemy sobie radę. Myślę, że przez te dwa tygodnie poprawimy wszystko i będziemy walczyć.

- mówił trener Dominik Mosler.

Kolejny mecz koszykarze na wózkach z Konina zagrają już za dwa tygodnie z Kielcami, później z Krakowem i ponownie z Kielcami w Superpucharze Polski.

Mustangi z Konina z kolejnym zwycięstwem. Obrona do poprawy ...