Medyk Konin - Olympique Lyon 0:6 [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Medyk Konin - Olympique Lyon
Medyk Konin - Olympique Lyon Beata Pieczyńska
Medyk Konin - Olympique Lyon. W naszym mieście Medyk POLOmarket Konin w ramach 1/16 Ligi Mistrzyń podjął Olympique Lyon. Wydarzenie sportowe przyszli oglądać wierni kibice Medyka. Niestety Medyk przegrywa.

Mecz odbył się na Stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie przy ulicy Podwale. Dwukrotny zwycięzca piłkarskiej Ligi Mistrzyń francuski Olympique Lyon był rywalem Medyka Konin w 1/16 finału LM. Rewanż za tydzień - 14 października.

W pierwszej połowie Olympique Lyon strzelił Medyczkom trzy bramki. Sędzia zdecydował też o przedłużeniu tej części meczu o dwie minuty. Dwie minuty dołożone zostały również do drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy, Medyk Konin przegrywa z Olympique Lyon 0:3. Pierwszą bramkę strzeliła naszemu zespołowi Ada Hegerberg . W 35. minucie celny strzał oddała Eugenie Le Sommer, a potem znów poprawiła Hegerberg.

Koniec drugiej połowy - Medyk Konin traci kolejne trzy bramki i przegrywa
Wynik: Medyk Konin - Olympique Lyon 0:6

Medyk Konin niestety w starciu z Olympique Lyon w 1/16 finału Ligi Mistrzyń uległ Francuzkom. Mistrzynie Francji od początku meczu szturmowały bramkę piłkarek Medyka POLOmarket Konin.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!