Medyk Konin - Olympique Lyon 0:5 [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Medyk Konin
Medyk Konin Krzysztof Nowak
Medyk Konin - Olympique Lyon 0:5. Nasze piłkarki uległy w pierwszym meczu 1/16 Ligi Mistrzyń Olympique Lyon. Podczas spotkania na murawie w Koninie groźnej kontuzji doznała Casidee Lynch.

Medyk Konin - Olympique Lyon 0:5

Medyczki w pierwszej połowie przegrywały 0:3. W drugiej połowie na murawę upadła Casidee Lynch. Piłkarka jak się okazało doznała groźnej kontuzji i trafiła do szpitala... a to, oznacza niekrótką przerwę w grze...

Po tej sytuacji konińskie piłkarki były nieco rozkojarzone. W II połowie meczu padły na ich niekorzyść kolejne dwa gole.
Mecz; Medyk Konin - Olympique Lyon oglądało ponad tysiąc kibiców. W kolejną środę spotkanie rewanżowe - w Lyonie. Początek - godz. 18.30.

Medyk Konin - Olympique Lyon 0:5 - zdjęcia Krzysztof Nowak

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!