Medyk Konin awansował do 1/16 finału [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Medyk Konin awansował do 1/16 finału Women’s Champions League. Piłkarki zrobiły to po raz czwarty z rzędu. Właśnie wracają z Belfastu w którym pokonały w ostatnim meczu turnieju kwalifikacyjnego najlepszą drużynę Finlandii – Pallokerho-35 Vantaa 2:1 (1:1).

Medyk Konin awansował do 1/16 finału Women’s Champions League

Ogromne brawa dla naszych piłkarek!

Gola w czwartej minucie spotkania z najlepszą drużyną Finlandii – Pallokerho-35 Vantaa zdobyła Patrycja Balcerzak.

Później wpadła bramka przeciwniczek. W końcówce pierwszej połowy było 1:1.
W drugiej połowie Medyk Konin miał kilka szans na drugą bramkę. I udało się. W ostatnim kwadransie spotkania wynik na 2:1 poprawiła Natalia Pakulska.

Rywal Medyka Konin w 1/16 finału Ligi Mistrzyń 2017/2018 znany będzie pierwszego września, a pierwsze mecze już a 4 i 5 października.

U nas na zdjęciach Medyk Konin zaraz po powrocie z Belfastu. Tuż po wyjściu z samolotu...

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!