Lubuszanin Trzcianka - Sokół Kleczew 1:3

Mariusz Kaźmierczak
Ciekawe derby obejrzeli kibice w Trzciance.

Już w drugiej minucie kontuzji nabawił się bramkarz miejscowych Karol Szymański, którego między słupkami zastąpił Tomasz Morawski. W 30. minucie goście przeprowadzili składną akcję, którą celnym strzałem wykończył Jakub Dembowski i było 1:0 dla Sokoła.

Gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Groźnie strzelali Mariusz Szyszka, Filip Kottas oraz Michał Wawszczak, ale dopiero ten ostatni doprowadził do remisu, wykorzystując zagranie Pawła Nawrockiego.

Na początku drugiej połowy niezłą okazję zmarnował Szyszka, a potem do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni. W 68. minucie pod bramką Morawskiego doszło do zamieszania, a najsprytniejszy okazał się Piotr Głowala i goście znów objęli prowadzenie. Pięć minut przed końcem spotkania na listę strzelców wpisał się rezerwowy Łukasz Goliński.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.