Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykówka - Wygrana MKS PWSZ Kon-Bet Konin

Jerzy Nowak
Katarzyna Motyl zdobyła w Piasecznie 30 punktów i została graczem kolejki
Katarzyna Motyl zdobyła w Piasecznie 30 punktów i została graczem kolejki Fot. Jerzy Nowak
Zwycięstwo w Piasecznie, trzydzieści punktów Katarzyny Motyl i jej wybór na gracza kolejki, to znakomity efekt wyjazdowego meczu z IDS-BUD Piaseczno.

W pierwszej połowie MKS bronił strefą, ale szybko okazało się, że Piaseczno radzi sobie z nią trafiając za trzy aż dziewięć razy i dlatego prowadziło po dwóch kwartach 43:37. W przerwie trener zmienił strefę MKS na obronę ,,każdy swego’’ i zaczęła się skuteczna pogoń za wynikiem. Szybko, bo już w 35 minucie MKS objął prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu.

W tym tygodniu czekają MKS dwa szalenie trudne mecze z Koroną Kraków (wygrała z MUKS Poznań) i w niedzielę o 16.30 w hali MOSiR z Ostrovią.

IDS-BUD Piaseczno - MKS PWSZ KON-BET 63:68
Kwarty: 20:20, 23:17, 9:16, 11:15
MKS PWSZ KON-BET: Katarzyna Motyl 30 (4x3), Magdalena Lewandowska 14 (1x3), Anita Szemraj 10, Paulina Czachor 8, Marta Libertowska 4, Beata Wierzbicka 2