Koszykówka. Drużyna LOMS Enea Basketu Piła rozgromiła MKS MOS Konin. Obejrzyjcie zdjęcia z meczu

Wiesław Szmagaj
W spotkaniu drużyn U17 LOMS Enea Basket Piła pokonał wysoko MKS MOS Konin 100:56 (26:12, 36:6, 15:12, 23:26)

Supremacja pilanek, szczególnie w pierwszej połowie meczu, nie podlegała dyskusji. W dwóch ostatnich kwartach walka była już wyrównana.
Punkty dla LOMS Enea Basketu zdobyły: Julia Kowalska 19, Julia Susła 15, Wiktoria Wietrzyńska 13, Dominka Starczewska 9, Klaudia Kobiałko 9, Zuzanna Chowańska 8, Wiktoria Zbonik 8, Michelle Chura Quispe 7, Weronika Nadskakuła 6, Natalia Piątek 4 i Julia Jakubowska 2. Dla MKS MOS Konin najlepiej punktowały: Aleksandra Szczerba 17, Zuzanna Gadacz 9, Nadia Jamroszczak 8 i Natalia Niedźwiecka 8.
Pilanki zajmują obecnie czwarte miejsce w rozgrywkach, mając na koncie osiem zwycięstw. Do rozegrania pozostał im mecz z Enea AZS Szkoła Gortata Poznań, wiceliderem rozgrywek.