Konin.Wysoka wygrana koszykarzy na wózkach KSS Mustang w pierwszej kolejce nowego sezonu

Krzysztof Nowak
Pierwsza wygrana KSS Mustanga Konin na otwarcie sezonu.
Pierwsza wygrana KSS Mustanga Konin na otwarcie sezonu. Krzysztof Nowak
Udostępnij:
Wysoka wygrana koszykarzy na wózkach KSS Mustang w pierwszej kolejce nowego sezonu Pierwsza wygrana na otwarcie sezonu 2021/2022. 16 października nasi fantastyczni koszykarze z drużyny MUSTANG KONIN rozegrali ligowy mecz z drużyną Górnik Toyota Wałbrzych. Po zaciętej pierwszej połowie, w drugiej Mustang zdecydowanie wygrał ten mecz.

Konin.Pierwsza wygrana KSS Mustanga na otwarcie sezonu.

W sobotę na hali MOSiR przy ul. Popiełuszki w Koninie rozegrana została pierwszy mecz Pierwszej Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach. W hali MOSiR przy ul. Popiełuszki gościliśmy drużynę Górnik Toyota Wałbrzych. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane.

W 3 kwarcie goście wyszli na jednopunktowe prowadzenie, lecz zawodnicy Mustanga poprawili obronę i coraz częściej punktowali w ataku, co przyniosło rezultaty i na koniec 4 kwarty to Mustang okazał się dziś lepszy. Mecz zakończył się wynikiem 75-66 dla naszej drużyny.

Konin.Wysoka wygrana koszykarzy na wózkach KSS Mustang w pie...