Konin.Wysoka wygrana koszykarzy na wózkach KSS Mustang w pierwszej kolejce nowego sezonu

Krzysztof Nowak
Pierwsza wygrana KSS Mustanga Konin na otwarcie sezonu.
Pierwsza wygrana KSS Mustanga Konin na otwarcie sezonu. Krzysztof Nowak
Wysoka wygrana koszykarzy na wózkach KSS Mustang w pierwszej kolejce nowego sezonu Pierwsza wygrana na otwarcie sezonu 2021/2022. 16 października nasi fantastyczni koszykarze z drużyny MUSTANG KONIN rozegrali ligowy mecz z drużyną Górnik Toyota Wałbrzych. Po zaciętej pierwszej połowie, w drugiej Mustang zdecydowanie wygrał ten mecz.

Konin.Pierwsza wygrana KSS Mustanga na otwarcie sezonu.

W sobotę na hali MOSiR przy ul. Popiełuszki w Koninie rozegrana została pierwszy mecz Pierwszej Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach. W hali MOSiR przy ul. Popiełuszki gościliśmy drużynę Górnik Toyota Wałbrzych. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane.

W 3 kwarcie goście wyszli na jednopunktowe prowadzenie, lecz zawodnicy Mustanga poprawili obronę i coraz częściej punktowali w ataku, co przyniosło rezultaty i na koniec 4 kwarty to Mustang okazał się dziś lepszy. Mecz zakończył się wynikiem 75-66 dla naszej drużyny.

Konin.Wysoka wygrana koszykarzy na wózkach KSS Mustang w pie...