MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Konin. Do 19 listopada można zgłaszać prace do 43. Przeglądu Twórczości Plastycznej „O Złotą Sztalugę”

Aleksandra Polewska-Wianecka
Aleksandra Polewska-Wianecka
Aleksandra Polewska - Wianecka
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza do udziału w 43. Przeglądzie Twórczości Plastycznej „O Złotą Sztalugę”. Prace można zgłaszać do 19 listopada.

Przegląd Twórczości Plastycznej „O Złotą Sztalugę” stwarza możliwość aprezentowania bogatej twórczości plastycznej subregionu konińskiego, integracji środowisk twórczych, wymiany doświadczeń oraz propagowania aktywnego uczestnictwa w kulturze. Pobudza do refleksji i zachęca do poszukiwań, dając szansę odkrycia nowych możliwości i rozszerzenia horyzontów artystycznych.

Kto może wziąć udział w Przeglądzie?

W Przeglądzie mogą wziąć udział twórcy (z wyjątkiem studentów, absolwentów akademii i wyższych szkół sztuk plastycznych oraz członków Stowarzyszeń Twórczych), którzy w terminie do 19 listopada br. dostarczą od minimum 3 do maksimum 5 prac wraz z kartą zgłoszenia do Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – ul. Okólna 47a, 62-510 Konin. Do Przeglądu będą zakwalifikowane prace z dziedziny malarstwa, grafiki, fotografii i rzeźby.

Jak będą oceniane prace?

Prace ocenione będą przez komisję artystyczną powołaną przez Organizatora w dwóch kategoriach wiekowych: 17-19 lat, powyżej 19 lat. Komisja dokona wyboru prac, które znajdą się na wystawie pokonkursowej oraz przyzna: nagrodę główną „Złotą Sztalugę” oraz równorzędne nagrody i wyróżnienia. Organizator zastrzega sobie prawo innego podziału nagród. Na podsumowanie Przeglądu wydany zostanie katalog, w którym zamieszczone zostaną nagrodzone prace oraz nazwiska osób zakwalifikowanych do wystawy.

Wystawa pokonkursowa

Wystawa pokonkursowa rozpocznie się 17 grudnia br. i będzie można ją oglądać do 5 stycznia 2022 roku.
Szczegóły na stronie ckis.konin.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Rusza 61. Festiwal w Opolu. Znamy szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto