Konin. Bieg dla Europy - Piknik Patriotyczno-Sportowy. Znamy wyniki testu Coopera

Krzysztof Nowak
Konin. Podajemy wyniki testu Coopera. Biegu dla Europy, pikniku patriotyczno-sportowego. Anna Małkowicz
Dziś w Domu Kultury Oskard w Koninie uczestnicy Biegu dla Europy, pikniku patriotyczno-sportowego za osiągnięte wynik otrzymali, dyplom i puchary. Dodatkowo wręczone zostały puchary dla 3 najlepszych reprezentacji gmin Wielkopolskie Wschodniej.

Bieg dla Europy - Piknik Patriotyczno-Sportowy. Znamy wyniki testu Coopera

Na terenie Konina już od 10 lat działa Klub Biegacza „Aktywni” Konin i organizuje imprez sportowe. Głównym celem klubu jest propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do aktywnego uprawiania sportu, organizacji imprez sportowych.

20 czerwca na stadionie PWSZ przy ul. Popiełuszki w Koninie odbył się po raz kolejny Piknik Patriotyczno-Sportowy, pod hasłem Bieg dla Europy. Podczas pikniku przeprowadzony został test Coopera, zawodnicy klasyfikowani byli indywidualnie i drużynowo. Dziś zostały wręczone puchary dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w kat. Indywidualnej oraz 3 drużyn w kat. Kobiet i mężczyzn. Dodatkowo również wręczone zostały puchary dla 3 najlepszych reprezentacji gmin Wielkopolskie Wschodniej. Uczestnicy podczas uroczystości obejrzeli film z historii działań 10 lat działań Klubu Biegacza „Aktywni” Konin.

Paulina Rybicka 2690

Najlepszy zawodnik kat. „Od sportowca do zawodowca”