Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kobieta Przedsiębiorcza 2013 w Koninie [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Kobieta Przedsiębiorcza 2013
Kobieta Przedsiębiorcza 2013 archiwum Ewa Jeżak
Kobieta Przedsiębiorcza 2013 w Koninie - Ewa Jeżak to kolejna nominowana do plebiscytu Głosu Wielkopolskiego i portalu Konin NaszeMiasto. Marzy jej się świat, w którym o wszystkim kobiety decydują na równej stopie z mężczyznami.

Kobieta Przedsiębiorcza 2013 w Koninie - Ewa Jeżak - magister z zakresu marketingu i zarządzania, specjalność finanse i bankowość. Działa społecznie jak mówi na rzecz kobiet, osób wykluczonych, nie wierzących we własne siły i to, że są wartościowe.

W roku 2013 w Koninie odbył się Kongres Kobiet. To za sprawą wielu koninianek, które pomogły w jego organizacji. Ewa Jeżak była jedną z nich, z tych które włożyły wiele energii i prywatnego czasu w organizację wydarzenia.

- Dlaczego to robię? Sama siebie o to pytam - zastanawia się Wasza kandydatka do tytułu "Kobieta przedsiębiorcza 2013r". - Żadnych laurów ani zaszczytów z tego tytułu nie mam. Marzy mi się świat, w którym o wszystkim decydujemy na równej stopie z mężczyznami, świat bez przemocy. Równy bez względu na wiarę, kolor skóry, płeć, upodobania seksualne - odpowiada Ewa Jeżak.

Kobieta Przedsiębiorcza 2013 w Koninie - Serwis specjalny

Od 2013 członkini Rady Programowej Stowarzyszenia Kongres Kobiet. - To co robię z koniniankami choć nie tylko, jest ważne dlatego, że zmienia wyobrażenie o kobietach w regionie - tłumaczy Ewa Jeżak.

- W mojej gminie gender nie straszy. Chcę aby w radach gmin i miast zasiadało więcej kobiet, bo one są odpowiedzialne, starają się jak najlepiej przygotować do roli radnej. Wiem to na przykładzie własnej gminy. Chcę aby kobiety ubiegające się o stanowisko wraz z mężczyzną o takich samych kwalifikacjach miały takie same szanse jak i on. Nie muszą przegrywać tylko dlatego, że są kobietami - dodaje.

Kobieta przedsiębiorcza 2013 - wasza kandydatka - Ewa Jeżak - pow. koniński - wyślij sms o treści SUPER.77 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konin.naszemiasto.pl Nasze Miasto