Iskra Konin pływała w Warszawie i w Oleśnicy [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Iskra Konin
Iskra Konin Iskra Konin
Iskra Konin pływała w Warszawie i w Oleśnicy. Pierwsze w sezonie zawody dla grupy gimnazjalnej wypadły obiecująco. Zawodnicy trenowali półtora miesiąca i poprawili życiówki. To dobrze wróży na dalszy ciąg sezonu.

Iskra Konin pływała w Warszawie i w Oleśnicy

Iskra Konin wystartowała w Warszawie. Popłynęli: Klaudia Borkiewicz, Adam Kuszyński, Michał Hatłas i Julia Wróbel. Wszyscy zawodnicy stanęli na podium: Klaudia zajęła 2 miejsce na 50m stylem grzbietowym i 4 miejsce na tym samym dystansie w stylu dowolnym, Adam zdobył 1 miejsce i rekord życiowy poprawił o ponad 3 sekundy na dystansie 50m stylem klasycznym ale i drugą lokatę i srebrny medal na 50m grzbietem. Michał Hatłas na 100m klasykiem poprawił rekord życiowy o sekundę zdobywając srebro. Julia zajęła 3 miejsce i brązowy medal na 100m dowolnym. W konkurencji 100m stylem motylkowym zdobyła złoty medal z rekordem życiowym 1:11,53s.