III LO Konin - zdobyło złoto w aerobiku [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
III LO Konin
III LO Konin III LO Konin
III LO Konin - zdobyło złoto w aerobiku. W poznańskiej Hali Arena odbył się finał Mistrzostw Wielkopolski w Aerobiku Grupowym. Dziewczyny i chłopcy z trzeciego zwyciężyli 18 innych zespołów.

III LO Konin - zdobyło złoto w aerobiku

Z Poznania z medalami koloru brązowego wrócili też zawodnicy z II Liceum i 3 Gimnazjum.

6 kwietnia w poznańskiej Hali Arena odbył się finał Mistrzostw Wielkopolski w Aerobiku Grupowym. Złoto wywalczyła drużyna III Liceum pokonując wszystkich startujących - z całego województwa.

Warto dodać, że sukces III LO Konin nie jest przypadkowy. Od lat znajduje się w czołówce w tej dyscyplinie sportowej utrzymując znakomity poziom i doskonałą formę.

Na swoim koncie dziewczyny i chłopcy z III LO Konin mają łącznie 10 medali, w tym 6 złotych i 4 srebrne.

Drużynę III LO Konin tworzą: Wiktoria Majewska, Alicja Wiśniewska, Weronika Wojtyra, Zofia Bobin, Kajetan Pilarski, Oktawia Kończak, Dawid Piasecki, Patrycja Baczyńska, Olena Zasadzińska, Roksana Przebieracz, Marta Staciwa.

Drużyna ćwiczy po okiem Elżbiety Olejniczak.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!