II liga futsalu: BestDrive Futsal Piła pewnie pokonał KKF Automobile Torino Konin. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

KS BestDrive Futsal Piła – KKF Automobile Torino Konin 7:3 (6:1)

Pilanie, podobnie jak w poprzednich spotkaniach, znakomicie rozpoczęli ten mecz. Już w 1' minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Klofik, a następnie na 2:0 podwyższył Radosław Góźdź (9'). Goście zdobyli kontaktową bramkę (10' Przemysław Skibiszewski), ale BestDrive Futsal odpowiedział w pierwszej połowie czterema kolejnymi golami, które zdobyli: Marcin Waszak (11'), Patryk Klofik (14') i Zbigniew Barańczyk (15' i 19').

Druga połowa była bardziej wyrównana. Koninianie zdobyli dwie bramki, których autorami byli: Mateusz Zaborski (22') i Krystian Andrzejczak (25'). Pilanie strzelili tylko jedną bramkę (30' Wojciech Bukowy), ale cały mecz wygrali 7:3. Po tej porażce goście stracili szansę na miejsce w pierwszej dwójce, a zespół Piły zapewnił sobie co najmniej drugie miejsce.