Galeria nad Jeziorem - od 10 lat najlepsi

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:
Galeria nad Jeziorem już od dekady funkcjonuje w rytmie życia mieszkańców Konina. Jako najstarsza galeria handlowa w mieście może pochwalić się ciekawą historią i wielkim doświadczeniem. W ciągu 10 lat istnienia udało jej się na stałe wrosnąć w krajobraz miasta i zżyć ze społecznością Konina. Warto z tej okazji podsumować ten wyjątkowy czas.

Galeria nad Jeziorem została otwarta w 2002 roku na pięknie położonych terenach, okalających jezioro Zatorze. Zaprojektowano ją w taki sposób, by bezkolizyjnie wkomponować obiekt w urocze miejsce naszego miasta. W otoczeniu Galerii powstały korty tenisowe, boiska i ścieżki zdrowia. Szybko okazało się, że połączenie zakupów ze zdrowiem i wypoczynkiem na łonie przyrody jest możliwe. Idea ta bardzo przypadła do gustu mieszkańcom. Koninianie chętnie spędzają tutaj czas z całymi rodzinami.

Do Galerii można wygodnie dojechać komunikacją miejską. Usytuowana przy jednym w większych osiedli miasta, jest już stałym jego elementem, bez którego mieszkańcy nie wyobrażają sobie codziennych zakupów.

Ale nie tylko na zakupy tu przychodzą. Fenomen Galerii nad Jeziorem polega również na tym, że świetnie wyczuwa ona nastroje mieszkańców i proponuje im zawsze ciekawe, zawsze na czasie rozrywki. Oprócz szerokiej oferty handlowej, wielu butików i lokali usługowo-rozrywkowych w Galerii mają miejsce cykliczne imprezy. Na przykład rokrocznie odbywa się tutaj finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W okresie wakacyjnym, przy współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, organizowane są akcje związane z bezpieczeństwem dzieci. „Bezpieczne wakacje” lub „Bezpieczny powrót do szkoły” wystartowały już kilka razy, z dużym powodzeniem. Z najnowszych inicjatyw: Galeria zaangażowała się ostatnio w ekologiczną akcję „Dzień bez samochodu” i zaczęła wspomagać konińskie schronisko dla zwierząt.

Również zdrowie i sport są dziedzinami, w których Galeria się udziela. „Dni Zdrowia”, „Biała Sobota”, „Dbaj o siebie – wykonaj cytologię” organizowane razem z partnerami Stowarzyszeniem Magnolia i koncernem Avon, są już stałymi punktami na mapie wydarzeń w mieście i cieszą się wielkim zainteresowaniem mieszkańców i gości. Cyklicznie, co miesiąc, odbywają się tu Jarmarki Wyrobów Regionalnych. W ten sposób Galeria wspiera lokalną przedsiębiorczość i tradycję regionu.

Każdego roku w wyjątkowych dniach, takich jak np. Dzień Matki, Dzień Dziecka, Walentynki i inne popularne święta Galeria pracuje na pełnych obrotach i zawsze ma do zaoferowania swoim klientom coś ciekawego. W tym roku prawie przez cały czerwiec, w związku z Euro 2012, także będzie się działo. Koninianie, dajcie się zaskoczyć!

Ale ten rok jest wyjątkowy nie tylko ze względu na słynną imprezę piłkarską. Z okazji 10. urodzin Galerii nad Jeziorem dla klientów przygotowano konkurs. Składając życzenia urodzinowe (można wrzucić do urny wystawionej w Galerii lub wysłać mailem na [email protected], tylko do 27 maja), można wygrać jeden z dwóch odjazdowych skuterów marki ZIPP. Finał: 1 czerwca o 19:00. Wszystkiego najlepszego!

Dodaj ogłoszenie