Chemik Bydgoszcz - Avans Górnik Konin 0:1 (0:1)

Krzysztof Maciejewski
Avans Górnik Konin pokonał w wyjazdowym spotkaniu Chemika 1:0.

Początek spotkania był nerwowy w wykonaniu obu zespołów. Nic nie wskazywało na to, że padnie bramka, ale niespodziewanie w 23. minucie goście objęli prowadzenie. Na strzał z dystansu zdecydował się Maciej Adamczewski, błąd przy interwencji popełnił bramkarz gospodarzy Dominik Ostrowski i podopieczni Jerzego Banaszaka wygrywali do przerwy 1:0.

Po zmianie stron przewagę mieli dążący do wyrównania bydgoszczanie, ale to przyjezdni byli bliżej strzelenia drugiego gola. Najpierw w słupek trafił Artur Kraszkowski, a w doliczonym czasie gry jego wyczyn skopiował Jakub Paździerski.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.