Bieg o Lampkę Górniczą 2015 [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Bieg o Lampkę Górniczą
Bieg o Lampkę Górniczą Beata Pieczyńska
Bieg o Lampkę Górniczą 2015. Wystartowało w nim ponad trzysta osób. Bieg odbył się po raz 24. Ci, którzy w nim uczestniczyli musieli pokonać trasę dziesięciu kilometrów. Sportowe wydarzenia stratowało i miało swój koniec tradycyjnie na stadionie PWSZ Konin.

Bieg o Lampkę Górniczą 2015
Dokładnie 335 osób stanęło na stracie 24. Biegu o Lampkę Górniczą w Koninie. Zwyciężył Michał Kaczmarek, którego marzeniem był udział w tym biegu. Powód do radości ogromna, bo przecież jako pierwszy wbiegł na metę.

Marek Kaczmarek do Konina przybył z Warszawy. Związany jest z poznańskim wojskowym klubem sportowym. To wielokrotny medalista. Drugie miejsce zajął Sergiej Kroulaidis z Klaiped. Trzeci był Jakub Pudełko z Piaseczna. Wśród kobiet pierwsza była Patrycja Talar z Pobiedzisk, druga - Agnieszka Kuster z Komornik i trzecia Katarzyna Werner z Celestynowa. Najlepsza z Konina była Małgorzata Golon, a wśród mężczyzn Fabian Florek.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!