Artur Graczyk z Fundacji Podaj Dalej na Cracovia Maraton [ZDJĘCIA]

BP
archiwum Artura Graczyka
Już w tym roku pokonał na ręcznym rowerze ponad 800 kilometrów. Artur Graczyk prócz wyczerpujących treningów, ma na swoim koncie dwa starty, w tym jeden w maratonie, z którego powrócił wczoraj.

Artur Graczyk wystartował w Cracovia Maraton. Był jednym z 4500 uczestników. - W Krakowie padł rekord – mówią rowerzyści i organizatorzy.

Zawodnik związany z Fundacją Podaj Dalej nie chodzi, ale nic mu nie przeszkodzi w realizacji swoich pasji. Jedną z nich jest jazda na handbiku.

Wczoraj reprezentował nasz region na Cracovia Maraton. Był jednym z 35 niepełnosprawnych zawodników, którzy wystartowali w kategoriach: wózki aktywne, wózki sportowe i handbike.

Artur co prawda nie stanął na podium, ale zajął 10 miejsce w kategorii handbike mężczyzn. Gratulujemy naszemu zawodnikowi samozaparcia, siły fizycznej oraz psychicznej. Trzymamy kciuki za kolejne sportowe wyczyny.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!