Artur Graczyk - handbike [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Artur Graczyk - handbike
Artur Graczyk - handbike archiwum Artur Graczyk
Artur Graczyk - handbike cały czas w użyciu. Zawodnik z Goliny startował w Cracovia Maraton, w Krakowie. Zajął 6 miejsce, po ostrej rywalizacji na finiszu z Robertem Nowiskim z Wrocławia, z którym przegrał tylko o 0,44sek.

Jeden z 22 zawodników w Cracowia Maraton czyli Artur Graczyk !
Handbike zawodnika, który reprezentuje nasz region na Ogólnopolskich zawodach, nie odpoczywa.

W Krakowie podczas maratonu z powodu podtopień, w ostatniej chwili została zmieniona trasa maratonu, i zawodnicy na wózkach zostali dopuszczeni do startu tylko na jednej pętli liczącej 21,1km (półmaraton).

- To był dla mnie udany start. Zająłem 6 miejsce ale walka była zacięta - relacjonuje z radością Artur Graczyk.

W klasyfikacji rowerów ręcznych wygrał Rafał Wilk- dwukrotny mistrz paraolimpijski i aktualny Mistrz Świata w kolarstwie ręcznym.