Wyraziste kolory we wnętrzu dodają mu energii i sprawiają, że w świecie zdominowanym przez biele i szarości, wnętrze takie staje się bardzo oryginalne. Zapada w pamięć na tle podobnych do siebie monochromatycznych przestrzeni. Żywe kolory pobudzają, budują nastrój radości i zabawy. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię z przykładami aranżacji.


Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  annam

  Nowoczesny wygląd - to jest to co uwielbiam, mało elementów ale perfekcyjnie dobrane, piękne

  mops (gość)

  Nie wiem czy moja ściana jest wyrazista :) Jest pomalowana w kolorze Noc Kairu. To dość mocny fiolet. Reszta ścian to jasny Szary Piryt.

  kolorek (gość) (Wicia)

  to zrob sie na szaro szaraczku bedziesz mec niemodnie i powtarzalnie jak papuga za 80% zmanipulowanych ale za to jak uroczo depresyjnie.

  Mell (gość)

  Lubię pastele i w takich odcieniach czuje sie najlepiej. Szarości, biel i delikatny kolor np róż. Magnat ma bardzo fajne, delikatne odcienie różu w ofercie.

  mstudiowaliw (gość) (Xx)

  Zrób zdjęcia. Pomiar pomieszczenia i foto daj do mnie na: mstudiowaliw@gmail.com
  Napisz czego oczekujesz od pomieszczenia. Co lubisz?

  Xx (gość)

  Fajne ale fajnie byłoby zobaczyć pomysły na aranżacje małych ciemnych pokoi bez widoku na ogród. W przestronnym wnętrzu wszystko wygląda dobrze. Ja mam małe i ciemne i brak pomysłu na aranżację.

  anna (gość)

  Ta zieleń nazywa się jakoś w palecie Śnieżki czy oznaczana jest jedynie nr? Świetny kolor, to chyba właśnie o takiej zieleni mówi się, że przy niej wzrok odpoczywa, wygląda trochę jakby wzięta z lasu. :)