Wypadek w Kraśnicy na drodze krajowej nr 92. Jedna osoba została poszkodowana. Zderzyły się dwa samochody marki Peugeot oraz Hyundai.

Wypadek w Kraśnicy na drodze krajowej nr 92.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

W wyniku wypadku kierujący samochodem Hyundai został przetransportowany przez przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Dwie osoby podróżujące Peugeotem nie odniosły obrażeń. W trakcie prowadzonych działań pas jezdni w kierunku Konina był zablokowany.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Golina, OSP Kraśnica i Węglew.
Wypadek w Kraśnicy - zdjęcia JRG Nr 2 w Koninie.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!


Soki i ich rodzaje. Co warto wiedzieć?
Soki zagęszczane powstają poprzez skoncentrowanie wszystkich wartościowych składników soku wyciśniętego z owoców lub warzyw. Otrzymuje się je poprzez odparowanie wody i aromatu. Soki nie z soku zagęszczonego tzw. NFC, czyli soki bezpośrednie. Otrzymuje się je z soku wyciśniętego z owoców, który jest poddawany pasteryzacji. Soki niepasteryzowane charakteryzują się bardzo krótkim okresem przydatności do spożycia i wymagają chłodniczych warunków transportu. Soki można rozlewać do butelek szklanych lub plastikowych typu aseptic, do opakowań kartonowych lub do opakowań bag-in-box.
Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.

Czytaj także